Rooster

Maandag

Les

Trainer

Zaal

06:45 – 07:30 Circuittraining Fitness Santi Fitness
09:00 – 09:45 Bootcamp Jayson Power Palace
09:45 – 10:00 Small Group Training Boksen Yassine Fight Palace
09:00 – 10:00 Spinning Steven Power Palace
10:00 – 10:45 BBB Sanne Power Palace
10:15 – 11:00 Small Group Training Kracht Steven Fitness
11:00 – 11:45 Fun Fit 55+ Sanne Fitness
11:00 – 12:00 Yoga Erik Mental Palace
16:00 – 16:45 Kickboksen Kids (4-10 jaar) Gianni Fight Palace
17:00 – 17:45 Kickboksen Kids (10-15 jaar) Gianni Fight Palace
18:00 – 18:45 Tiener Fitness Timo Power Palace
18:00 – 18:45 Small Group Training Boksen Gianni Fight Palace
18:30 – 19:15 Zaktraining Santi Fight Palace
18:30 – 19:15 Spinning Chris Poiwer Palace
19:15 – 20:00 Zumba Sabrina Mental Palace
19:15 – 20:15 Boxing Sunil Fight Palace
19:30 – 20:15 BBB Santi Power Palace
20:15 – 21:15 MMA Sunil Fight Palace

Dinsdag

Les

Trainer

Zaal

08:30 – 09:15 Small Group Training Boksen Jayson Fight Palace
10:00 – 10:45 Boksles/Circuit training Gianni Power Palace
10:45 – 11:45 Shape Carla Power Palace
17:30 – 18:30 Fightclub Gianni Fight Palace
18:30 – 19:15 Yoga / Meditatie Jennifer Mental Palace
18:30 – 19:15 Boksles Gianni Fight Palace
19:15 – 20:00 Kickboxing Workout Gianni Fight Palace
19:30 – 20:15 Small Group Training Kracht Steven Fitness
19:30 – 20:15 Crosstraining Vincent Power Palace
20:00 – 21:30 Jiu Jitsu Maxim Fight Palace

Woensdag

Les

Trainer

Zaal

06:45 – 07:30 Circuittraining Fitness Santi Fitness
08:30 – 09:15 Small Group Training Boksen Yassine Fight Palace
09:00 – 09:45 Small Group Training Kracht Steven Fitness
09:00 – 09:45 YP Pump Fred Mental Palace
10:00 – 10:45 Kick & Punch Fred Power Palace
10:00 – 11:00 Pilates Erik Mental Palace
11:00 – 12:00 Fun Fit 55+ Steven Power Palace
15:00 – 15:45 Kickboksen Kids (4-10 jaar) Gianni Fight Palace
16:00 – 16:45 Kickboksen Kids (10-15 jaar) Gianni Fight Palace
17:00 – 17:45 Tiener Fitness Gianni Power Palace
18:30 – 19:15 Kickboxing Workout Fred Fight Palace
18:30 – 19:15 Spinning Chris Power Palace
18:30 – 19:30 Pilates (gevorderden) Nikkie Mental Palace
19:00 – 19:45 Small Group Training Boksen Timo Fight Palace
19:15 – 20:00 Power Studio Santi Fitness
19:30 – 20:15 Tabatatraining Fred Power Palace
19:30 – 20:30 MMA / Grappling Maxim Fight Palace
19:30 – 20:30 MMA / Grappling Maxim Fight Palace
19:45 – 20:30 Pilates (starters) Nikkie Mental Palace
20:45 – 21:45 Yin Yoga Daniëlle Mental Palace

Donderdag

Les

Trainer

Zaal

09:00 – 09:45 Circuittraining Bjarne Power Palace
10:00 – 10:45 Fun Fit 55+ Bjarne Mental Palace
17:30 – 18:30 Fightclub Gianni Fight Palace
18:15 – 19:00 Small Group Training Boksen Santi Fight Palace
18:15 – 19:00 Small Group Training Kracht Steven Fitness
18:30 – 19:15 Bootcamp Vincent Power Palace
18:30 – 19:15 Boksles Gianni Fight Palace
18:45 – 19:30 BBB Sanne Mental Palace
19:15 – 20:00 Kickboxing Workout Gianni Fight Palace
19:30 – 20:15 Extreme Hip Hop Jayne Mental Palace
19:30 – 20:15 YP Pump Santi Power Palace
20:00 – 21:30 Jiu Jitsu Maxim Fight Palace

Vrijdag

Les

Trainer

Zaal

06:45 – 07:30 Circuittraining Fitness Sanne Fitness
08:00 – 08:45 Circuittraining Fitness Sanne Fitness
08:30 – 09:15 Small Group Training Boksen Yassine Fight Palace
09:00 – 09:45 Kickboxing Workout Gianni Fight Palace
09:00 – 10:00 Spinning Steven Power Palace
10:00 – 10:45 Bootcamp Sanne Power Palace
10:15 – 11:00 Small Group Training Kracht Steven Fitness
10:45 – 11:00 Buikspierkwartier Sanne Power Palace
10:45 – 11:45 Pilates Erik Mental Palace
16:15 – 17:00 Kickboksen Kids (4-10 jaar) Gianni Fight Palace
17:15 – 18:00 Kickboksen Kids (10-15 jaar) Gianni Fight Palace
18:15 – 19:00 Tiener Fitness Gianni Mental Palace
18:45 – 19:30 BBB Santi Power Palace
18:45 – 19:30 Small Group Training Boksen Timo Fight Palace
19:30 – 20:15 Spinning Chris Power Palace

Zaterdag

Les

Trainer

Zaal

09:00 – 09:45 Kickboksen Kids Gianni Fight Palace
09:00 – 09:45 Tabatatraining Santi Power Palace
10:00 – 10:45 Kickboxing Workout Santi Fight Palace
10:00 – 10:45 Spinning Chris Mental
10:00 – 10:45 Tiener Fitness Gianni Mental Palace
11:00 – 11:45 YP Pump Santi Power Palace

Zondag

Les

Trainer

Zaal

09:00 – 09:45 Kick & Punch Fred Power Palace
09:00 – 09:45 Small Group Training Boksen Jayson Fight Palace
10:00 – 10:45 Crosstraining Fred Power Palace
11:00 – 12:00 Extreme Hip Hop Jayne Power Palace

Speciale Dagen:

Oudejaarsdag  – sluiting om 16.00 uur
Nieuwjaarsdag  – gesloten
Pasen (1e en 2e Paasdag)  – gesloten

Koningsdag – gesloten
Hemelvaart  – gesloten
1e Pinksterdag – gesloten
2e Pinksterdag – open 09:00 – 12:00

Sinterklaas – sluiting om 16:00 uur
Kerstavond – sluiting om 16.00 uur
Kerst (1e en 2e Kerstdag) – gesloten

Let op: Valt een feestdag op een zaterdag of zondag, dan gelden de normale weekend-openingstijden, te weten op zaterdag van 09.00-14.00 uur en op zondag van 09.00-13.00 uur.